whatsapp
telefon
Feritpaşa Mah.Kerkük Cd. Yakut St.7/D Selçuklu/KONYA - Rezervasyon 0 (332) 352-7000

Kültür Turları

Anasayfa Kültür Turları

Kültür Turları

Turlar genel anlamıyla gidilen, kalınan veyahut konaklanan yerdeki doğal güzellikleri, tarihsel ve sanatsal değerleri veya eğlence, mutfak, kentsel objeler gibi toplumsal özellikleri görmek, gezmek ve oralarda vakit geçirmektedir. Yani misafirlerimizin konakladığı veya konaklayacağı bir şehrin müzeleri, antik kentleri, ören yerleri, arkeoparkları, sanat galerileri, öne çıkan yerel veya oraya özdeşleşmiş yemek yenebilecek yerler, o şehirle veya ilçeyle özdeşleşmiş önemli mekânlar gibi saymakla bitmeyecek kadar çok noktanın gezmesi, görmesi, anlatılması ve orada bulunmaları kültür turları adıyla anılmaktadır.

Kültür turları pek çok ayrı noktayı kapsamakta ve gidilen yerlere göre tur süreleri uzamaktadır. Kültür turu fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Yurtiçi kültür turları, günübirlik gidiş dönüş, uzun vadeli, yatılı, 2-3 günü kapsayacak gibi sınırsız seçeneğe sahiptir. Kültür turu denildiğinde İstanbul un birçok gezilecek yeri, Antalya, Karadeniz, İzmir, Adalar, Ürgüp-Göreme, Mardin gibi saymakla bitmeyecek pek çok nokta akla gelmektedir. Bunların her biri kendi içlerinde ayrı öneme ve apayrı bir güzelliğe sahiptirler. Ancak yurtiçi turlar denildiğinde en öne çıkan şehirlerden birisi ise İstanbul’dur. İstanbul kültür turları pek çok alt kategoriden oluşmakla birlikte çok geniş bir yelpazeye de sahiptir.

Profosyonel ekibimiz ile günün her saati talep ve taleplere karşı hazır bulunmakta, işinde uzmanlaşmış personellerimizle hizmetimizi layıkıyla yerine getirmekteyiz.


Toplantı & Organizasyon

Butik Konya Turları

Otel Rezervasyonları

Termal Oteller

Uçak Biletleri

Doğa Turları

Yurt İçi & Yurt Dışı Turlar

Kültür Turları