whatsapp
telefon
Feritpaşa Mah.Kerkük Cd. Yakut St.7/D Selçuklu/KONYA - Rezervasyon 0 (332) 352-7000

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Değerli Misafirimiz;

Konya’da 2005 yılından itibaren faaliyet gösteren SU TURİZM SEYAHAT ACENTASI, kurulduğu günden, günümüze kadar müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendine ilke edinmiş ve turizme gönül vermiş, eğitimli, dinamik kadrosuyla uzun süredir hizmet veren, turizm seyahat acentasıdır.

Siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmak için sürekli iyileştirme ve değişim ilkeleri içerisinde çalışmaktayız. Dinamik ve eğitimli kadromuz sektörün yeniliklerini takip ederek, sizlere en ekonomik ve en iyi tatil imkanını sunmaktadır.

SU Turizm, Kültür ve Turizm Bakanlığından onaylı, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB)’a bağlı, tamamen yasal olarak hizmet veren A Grubu Turizm ve Seyahat Acentesidir.

A GRUBU SEYAHAT ACENTASI Türsab Belge No: 5512 

Geniş hizmet yelpazemiz sayesinde tüm seyahat organizasyonlarınızın tek bir elden planlayıp, gerçekleşmesini sağlıyoruz.Yenilikçi kadrosuyla yeni işler için öncü olmayı hedefleyen acentemizin siz değerli misafirlerimiz için sunduğu hizmetler şöyledir;

Yurt içi ve Yurt Dışı Paket Tur organizasyonları
Bayi, Seminer toplantıları - Kongre organizasyonları (Konya Kongre Firmamız ile )
Promosyon – Teşvik gezi organizasyonları
Günü birlik şehir ve Çevre turları
Balayı rezervasyonları ·
Personel-Okul-Öğrenci gezileri
Yat turları, Mavi Yolculuk