whatsapp
telefon
Feritpaşa Mah.Kerkük Cd. Yakut St.7/D Selçuklu/KONYA - Rezervasyon 0 (332) 352-7000

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa Sıkça Sorulan Sorular

TUR PROGRAMI HAKKINDA

Erken rezervasyon avantajı nedir?

Sezon öncesi dönemde taban fiyatları kullanılmakta ve bu fiyatın üzerinden %50'ye varan indirimlerle müşterilere sunulmaktadır. Bu sayede müşteriler otellerin kapasitesi dolmadan bir çok alternatife ulaşabilmekte, hem uygun fiyatlardan hem de uzun vadede ödeme avantajından faydalanabilmektedir.

Tur ile ilgili bilgilendirmeyi ne zaman alabilirim?

Paket turlarda tura ilişkin otel, rehber vb. bilgiler turun kalkışından 48 saat önce gönderilmeye başlanır.

Tur süresince sigortamızı yaptırıyor musunuz?

Bütün turlarımızda, tur süresini kapsayacak şekilde paket tur sigortası ve seyahat sağlık sigortanızı yaptırmaktayız.

Tur süresince eksta ücret talep edilecek mi?

Tur süresince sizlerden kesinlikle ekstra ücret talep edilmez veya şuraya ekstra gezi yapacağız gibi sizleri yoran veya zora koşan bir yaklaşım asla olmayacaktır.

Tur ücretini nasıl ödeyeceğiz?

Ödemeyi doğrudan Banka hesabına Havale /EFT veya Kredi Kartınızla başvuru sistemindeki online ödeme ekranından ödeyebilmektesiniz.

Toplu mu? Bireysel mi? Geziyoruz.

Bireysel gezmek isteyen katılımcılarımız bireysel, toplu gezmek isteyen katılımcılarımız toplu olarak gezmektedir. Toplu olarak gezmek isteyen katılımcılarımız koordinatör eşliğinde gezmektedir.

Rehberlik hizmetiniz var mı?

Turlarımızda rehberlik hizmetimiz olmayıp, size danışmanlık sağlayan koordinatörlerimiz tur öncesinde ve sırasında sizleri bilgilendirmektedir.

KONAKLAMALI OTELLER HAKKINDA

Oteller kaç yıldızlı?

Otellerimiz 4 veya 5 yıldızlı olup otellerin belirlemiş olduğu konsep dahilindedir.

Kaç kişilik odalarla konaklayacağız?

Katılımcılarımızın 2’şer kişilik odalarda(twin) konaklama yapmaları sağlanmaktadır. Tek kişilik konaklama yapmak isterseniz başvuru sisteminden ek hizmet satın alma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Arkadaşımla aynı odada kalabilir miyim?

Evet, arkadaşınızla aynı odada kalabilirsiniz.

OTOBÜS YOLCULUĞU HAKKINDA

Otobüste kaç şoför var?

AB’nin otobüsle uzun mesafeli seyahat kuralı gereği profesyonel 2 şoförümüz olacaktır.

Otobüste wi-fi var mı?

Tur programımızda ülke ve şehir değişikliği yaptığımız için maalesef otobüsümüzde wi-fi hizmetimiz yoktur. Ancak otellerde ve birçok Avrupa şehrinin meydanlarda ücretsiz wi-fi kullanabilirsiniz.

Otobüs yolculuğu çok yorucu olur mu?

Her yolculuk kendi içinde bir yoruculuk barındırır. Ancak yolculukları değerli olmasını sağlayan amaçtır. Seyahatiniz boyunca sizleri yormadan, eğlenceli ve enerjik bir tur planı hazırladık. Her gün yeni yerler keşfetmenin verdiği heyecanla otobüsle seyaht ettiğimizi unutacaksınız. Her gün otobüse geldiğinizde kendinizi evinize gelmiş gibi rahat hissedeceğinizden şüpheniz olmasın.  Yolculuğun konforlu olmasında otobüs önemli bir faktördür. Firma olarak turlarımızda en fazla 2 yaşında, tam donanımlı ve yüksek konforlu otobüslerle seyahat etmenizi sağlamaktayız.

Otobüste soğuk ve sıcak su var mı? Veya ücretli mi?

Tur süresince yeterli miktarda su ve sıcak içecekler (çay, kahve, bitki çayı) ücretsiz olarak kullanmanız için tedarik edilmektedir.

Otobüste telefonumu şarj edebilir miyim?

Yolculuk yapacağımız otobüslerimiz en fazla 2 yaşında, konforlu, koltuk arkasında priz olan ve aynı zamanda USB ile şarj etme imkanı olan konforlu otobüslerdir.